Sada barev na textil

Kód: KT712
198 Kč 163,64 Kč bez DPH
Skladem

Vodou ředitelná barva na většinu přírodních materiálů a polyester. Na světlé materiály. 

Detailní informace

Detailní popis produktu

Barva pro malování obrázků a motivů na většinu přírodních materiálů a polyester.

Návod na použití:
Barva se vyrábí v konzistenci, která umožňuje přímo kreslit na většinu textilních materiál. Pokud by se vám barva zdála příliš hustá je ji možné opatrné naředit vodou, nebo ředidlem ARTEMISS. Čím je barva řidší, tím více se propíjí skrz látku. Barevné odstíny jsou mezi sebou vzájemně mísitelné. (pozn. je dobré smíchat barvy v takovém množství, které budete potřebovat, protože je obtížné později namíchat stejný odstín)
Barvu nanášejte štětcem přímo na textilii. Doporučujeme dát pod malovanou plochu noviny, aby barvy neprosákly na stůl. Nakreslený obrázek nechejte několik hodin dobře zaschnout. Pak jej položte lícovou stranou na čistý papír a z rubové strany několik minut zažehlujte přes pečící papír nebo noviny. Teplotu žehličky nastavte podle materiálu, na který jste obrázek malovali.
Textilii s můžete prát v ruce ve vodě o teplotě až 60OC. Pokud nechcete obrázek zažehlovat, nejméně čtrnáct dní ho neperte.

Pokud malujete na hedvábí nebo jemné látky, zřeďte barvu vodou v poměru 1:1 nebo ředidlem ART E MISS v poměru 1:2 ( jeden díl barvy, dva díly ředidla). Pro kreslení na hedvábí je však vhodnější použít speciální barvy na hedvábí.

Doplňkové parametry

Kategorie: Sady barev
Záruka: 3 roky
5
1x
4
0x
3
0x
2
0x
1
0x
Nevyplňujte toto pole:
5
LK Avatar autora | 25.5.2020
Tohle jsou moje první barvy na textil. Mile mě překvapily. Pracovalo se s nimi moc hezky. Dají se jednoduše míchat. Jiné barvy už bych nekupovala. 10/10 ????
JP Avatar autora Jan Pešl (Administrátor) 22.6.2020
Děkujeme

Český výrobce barev a potřeb pro kreativní tvrobuLOGO_ARTEMISS web