Sada barev na kůží a koženku 7x12g PERLEŤ

Kód: KK712/P
238 Kč 197 Kč bez DPH
Skladem
Můžeme doručit do:
28.6.2024

Vytvořte na kůži nebo kožence obrázky jemným perleťovým leskem. Barvičky můžete kombinovat s dalšími druhy barev na kůži a koženku v naší nabídce.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Pružná barva pro malování na kůži, koženku a podobné materiály. Vyrábí se v konzistenci, která vám umožní rovnou malovat, ale pokud byste potřebovali řidší barvu, opatrně ji řeďte vodou.

Barva obsahuje malé částečky metalického pigmentu, který vytváří efekt podobný jako u lastur.

Velmi dobře překryje i tmavé podklady.

Návod k použití:

Barvenou plochu důkladně očistěte a odmastěte lihem nebo saponátem a nechejte dokonale uschnout. Lahvičku dobře protřepejte nebo promíchejte. Vyzkoušejte na neviditelném místě, protože kůže i koženka může být ošetřena různými přípravky nebo úpravami proti znečištění a proto by barva nemusela na povrchu dobře držet. Po zaschnutí vytváří pružný, voděodolný film. 
Nabarvenou plochu omývejte jen běžnými čistícími prostředky s obsahem saponátu nebo mýdla. Nepoužívejte abrazivní ani chemické přípravky.
Pokud budete kůži impregnovat, vyzkoušejte na malém kousku.

Nenanášejte na místa, která jsou příliš mechanicky namáhaná.

Skladování:

Skladujte v dobře uzavřených obalech, při pokojové teplotě. Zabraňte přímému slunečnímu svitu a vysokým teplotám. Nesmí zmrznout. Rozvrstvení barvy při delším skladování není na závadu.

Doplňkové parametry

Kategorie: Barvy na kůži a koženku
Záruka: 3 roky
5
0x
4
1x
3
0x
2
0x
1
0x
Nevyplňujte toto pole:
4
OB Avatar autora | 22.2.2021
Hezké odstíny, dobře se s nimi maluje, kryjí i černou kůži. V hodně namáhaných částech barva praská, ale s tím jsme počítali, výrobce na to upozorňuje. Černá a bílá byly bohužel vyschlé.
PP Avatar autora Pavlína Pešlová (Administrátor) 23.2.2021
Jsme rádi, že se vám barvičky líbí, bílá a černá nebyla vyschlá, ale bohužel zmrzla, nejspíš při přepravě. V zavřené lahvičce barva nemůže vyschnout, ani po několika letech a tyto byly úplně čerstvé. Bílou a černou vám tedy zašleme znovu.

Český výrobce barev a potřeb pro kreativní tvrobuLOGO_ARTEMISS web